Z życia parafiiAktualności

Ogłoszenia Duszpasterskie 22.03.2020r.

| dodał:

Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie 22.03.2020r.

Bardzo dziękujemy wszystkim parafianom za bardzo dojrzałą postawę w tym trudnym czasie epidemi koronawirusa. Ciągle potrzebna jest odpowiedzialność. Najlepszym sposobem na zatrzymanie epidemi to ograniczony kontakt. Nie zmieniają się zalecania związane z obecnością na Mszy Świętej niedzielnej. Max 50 osób. Jeśli widzicie że jest was więcej prosimy o uczestnictwo na zewnątrz kościoła/ głośniki są włączone/ prowadzimy też transmisje na kanale YouTube „Kamera Parafii Michałowo” i na profilu Facebook Parafii Opatrzności Bożej.

 1. W środę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego msze św o godz. 9.30 i 18.00 /transmitowane/
 2. Wystawienie Najświętszego Sakramentu co dzień od godz. 17.00 i o 18.00 msza święta. W czasie wystawienia możliwość spowiedzi.
 3. Co dzień o godz. 20.30 zapraszamy do modlitwy różańcowej w intencji Służby Zdrowia i wszystkich chorych. Modlitwa jest transmitowana na Facebooku.
 4. Rekolekcje parafialne są odwołane. Chcemy jednak dać szansę i możliwość reflekcji religijnej dla każdego. W najbliższym tygodniu w środę, czwarek i piątek w czasie transmisji mszy świętej będą wygłoszone kazania na temat grzechów głównych. Zapraszmy do słuchania i oglądania.
 5. W tym roku do chorych umawiamy się tylko telefonicznie

  ks Krzysztof 791 092 106
  ks Radosław 536 888 105

  umawiamy na jeden z trzech dni 1,2 lub 3 kwietnia do wyboru.

 6. W związku z apelami o zostanie w domu i my prosimy w tym tygodniu o odosobnienie w poczuciu odpowiedzialności za chorych , słabszych i starszych.
 7. Szczęść Boże w tym tak trudnym czasie.   

Parafia Rzymskokatolicka pw. Opatrzności Bożej w Michałowie


Używasz bardzo starej przeglądarki internetowej.
Aby prawidłowo wyświetlić tą strone skorzystaj z jednej z wielu darmowych wspóczesnych przeglądarek.