Z życia parafiiAktualności

NIedziela Palmowa

| dodał:

Ogłoszenia Niedziela Palmowa – Męki Pańskiej 05.04

Niedziela Palmowa – Męki Pańskiej 05.04 Ogłoszenia !!!

 1. Dziś rozpoczynamy WIELKI TYDZIEŃ. Spowiadamy Poniedziałek , Wtorek i Środę od godz. 17.00. I po mszy jak będzie trzeba.
 2. Święte Triduum Paschalne rozpoczynamy w Wielki Czwartek to pamiątka ustanowienia sakramentu kapłaństwa i Eucharystii. Msza Wieczerzy Pańskiej o godz 18.00. we mszy może uczestniczyć tylko 5 osób, zachęcamy do obejrzenia transmisji. Na youtube i profilu facebooku
 3. Wielki Piątek dzień ciszy postu i skupienia. Wspominamy chwile cierpienia , drogi krzyżowej i śmierci Pana Naszego Jezusa Chrystusa. O godz 15.00 Nabożeństwo Adoracji Krzyża. W tym dniu obowiązuje ścisły post. Krzyż adorujemy tylko przez przyklękniecie. Po liturgii Krzyż będzie wystawiony do indywidualnej adoracji. Nabożeństwo transmitujemy.
 4. W Wielką Sobotę pomiędzy 9.00 a 11.30 przerwa w adoracji na sprzątniecie kościoła i ubranie grobu. Adoracja w kościele rozpoczyna się o godz. 12 i trwa do 21. W kościele może jednocześnie przebywać 5 osób. Proszę zwracać uwagę na ilośc obecnych.
 5. W tym roku nie ma poświęcenia pokarmów na stół wielkanocny. Tekst błogosławieństwa jest w internecie na stronie parafii i archidiecezji, oraz w przedsionku kosciola są wyłożone kartki. Można zabierać i według tekstu błogosławić pokarm przed śniadaniem wielkanocnym.
 6. Nabożeństwo Wieczorne Wigilii Paschalnej o godz 21.00. transmisja.
 7. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 24.00

  około godziny 5.00 otwieramy kościół

 8. Rezurekcja o godz. 6.00 w tym roku nie ma procesji.
 9. Msze Święte Niedziala Zmartwychwstania o godz. 9.30 i 11.00.W niedzielę wielkanocną i poniedziałek wielkanocny nie ma mszy wieczornych o godz. 18.00. Będzie transmisja
 10. W poniedziałek wielkanocny msze święte o godz. 8.00, 9.30 i 11.00. Będzie transmisja.
 11. Dziękujemy za wszystkie ofiary na Kwiaty do Grobu Pańskiego. Dziękujemy też za wpłaty na konto parafialne.
 12. Życzymy wszystkim parafianom i gościom głębokiego i owocnego przeżycia Wielkiego Tygodnia i radości ze Zmartwychwstania Chrystusa. !!!

Parafia Rzymskokatolicka pw. Opatrzności Bożej w Michałowie


Używasz bardzo starej przeglądarki internetowej.
Aby prawidłowo wyświetlić tą strone skorzystaj z jednej z wielu darmowych wspóczesnych przeglądarek.