Z życia parafiiAktualności

Ogłoszenia 07.06 Trójcy Świętej

| dodał:

Ogłoszenia Duszpasterskie

 07.06-14.06.2020r. - Uroczystość Trójcy Świętej.

  1. Dziś po mszy świętej o godz. 9.30 spotkanie dla rodziców i młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  2. We czwartek Uroczystość Ciała i Krwi /Boże Ciało/ Msze święte o godz. 8.00, 9.30 i 11.00. Mszy wieczornej nie ma. Procesja po mszy o godz. 11.00 Trasa tradycyjnie jak zwykle. Prosimy o przygotowanie ołtarzy oraz dekoracje domów. Obowiązują oczywiście wszystkie przepisy jeśli chodzi o bezpieczeństwo społeczne. Bardzo zachęcamy do dekoracji przede wszystkim w oknach na trasie procesji.
  3. Chcielibyśmy zaproponować utworzenie tz. Dywanu Kwiatowego. Czas Bożego Ciała to chwila szczególna. Nasz Król Jezus Chrystus wychodzi na nasze ulice. Chcemy aby szedł choć chwilę drogą kwiatów.
  4. W oktawie Bożego Ciała, od piątku 11 czerwca do 18czerwca / Z wyjątkiem soboty i niedzieli / po wieczornej Mszy św. nabożeństwo czerwcowe i nieszpory eucharystyczne. Dnia 18 czerwca zakończenie oktawy. Msza św. z błogosławieństwem dzieci o godz.18:00. Po Mszy św., wieczornej w tym dniu – błogosławieństwo kwiatów i ziół.
  5. W sobotę, 13 VI będziemy obchodzili wspomnienie Świętego Antoniego Padewskiego.
  6. Ukazał się kolejny numer „Dróg Miłosierdzia”, którego głównym tematem jest nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusa. Polecamy artykuły poświęcone sercu ludzkiemu jako miejscu spotkania z Bogiem, historii kultu oraz litanii do Najświętszego Serca Jezusa. Nowy numer „Dróg Miłosierdzia znajduje się na stoliku przy wejściu do kościoła. Ewentualne ofiary można złożyć do skarbony.
  7. Za tydzień taca na seminarium Duchowne w Białymstoku
  8. Bóg Zapłać za wszystkie ofiary na parafię. Polecamy sprawy remontu kościoła waszej modlitwie.   

Parafia Rzymskokatolicka pw. Opatrzności Bożej w Michałowie


Używasz bardzo starej przeglądarki internetowej.
Aby prawidłowo wyświetlić tą strone skorzystaj z jednej z wielu darmowych wspóczesnych przeglądarek.