Z życia parafiiAktualności

Ogłoszenia Duszpasterskie 13 Niedziela Zwykła

| dodał:

Ogłoszenia

 28.06 – 04.07. 2020r. 13Niedziela Zwykła

  1. Dziś Modlimy się za wstawiennictwem Opatrzności Bożej. Polecajmy Bogu i Jego Opatrzności naszą wspólnotę parafialną. Dziś tez po mszy o godz. 11.00 procesja wokół kościoła.
  2. Jutro obchodzimy Uroczystość św. Pawła i Piotra Apostołów Msze święte o godz. 9.30 i 18.00.
  3. W tygodniu pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca( po mszy o 11.00 procesja) i nabożeństwa wg ustalonego porządku.
  4. Od 1 lipca mamy porządek wakacyjny. Nie ma mszy św o godz. 7.00 w tygodniu w dni powszednie oraz , nie ma w niedzielę mszy o godz. 8.00.
  5. Nasza parafia jest już w aplikacji Drogowskaz. Aplikacja ta pokazuje najbliższy kościół z możliwymi nabożeństwami. Zachęcamy do korzystania.
  6. W naszej parafii bierzmowanie odbędzie się 2 lipca o godz. 18.00. Sakramentu udzieli ks Bp Henryk Ciereszko. Tego dnia zapraszamy na otwarcie odremontowanej salki imienia Ks Andrzeja. Po bierzmowaniu ks Bp poświęci odnowione miejsce modlitwy i spotkania. Będzie też mały słodki poczęstunek. Zapraszamy wszystkich parafian.
  7. Bóg zapłac za ofiary i taca na nasz fundusz Remontowo Budowlany. Polecajmy remonty w modlitwach. Było kilka wpłat po 100zl i po 500 zł i po 2 tys zł. Szcześć Boże w nowym tygodniu. 

Parafia Rzymskokatolicka pw. Opatrzności Bożej w Michałowie


Używasz bardzo starej przeglądarki internetowej.
Aby prawidłowo wyświetlić tą strone skorzystaj z jednej z wielu darmowych wspóczesnych przeglądarek.