Z życia parafiiAktualności

Ogłoszenia Duszpasterskie II Niedziela Adwentu

| dodał:

Ogłoszenia

  1. Dziś wspominamy św. Mikołaja Ponieważ jest epidemia Mikołaj dzwonił i mówił że nie dojedzie. Lecz pewne prezenty dla grzecznych dzieci przyśle. Będą do odebrania w niedzielę w salece parafialnej. Od godz. 10 do 11.
  2. Po Mszy Świętej możemy złożyć ofiarę do puszki jako pomoc Kościołowi za naszą wschodnią granicą..Są do nabycia opłatki wigilijne i świece CARITAS.
  3. Roraty poniedziałek, środa, piątek o godz.6.45 roraty niestety bez śniadania. Zapraszamy do uczestnictwa. Przygotowujemy lapmpiony i świeczki
  4. We wtorek, 8 XII będziemy obchodzili UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP. Jest to również DZIEŃ ŚWIĘTOŚCI ŻYCIA. Msze Święte w naszym kościele będą sprawowane o godz., 9.30 i 18.00.O godz. 12.00 zapraszamy do kościoła na GODZINĘ ŁASKI.
  5. W następną niedzielę po każdej Mszy Świętej dbędzie się błogosławieństwo matek oczekujących potomstwa. Jest to też dzień modlitw za ofiary stanu wojennego.
  6. W Trzecia niedzielę, miesiąca 20.12 ofiary na tacę będą przeznaczone na nasz parafialny fundusz remontowo-budowlany.
  7. 18- 19 – 20 grudnia nasze rekolekcje Adwentowe. Prowadzi ojciec pallotyn Rafał Hołubowski.
  8. Duszpasterstwo rodzin zaprasza na rekolekcje dla związków niesakramentalnych, które odbedą się w dniach 13-14 XII o godz. 18.00 w kościele pw. Ducha Świętego w Białymstoku.
  9. W najnowszym numerze czasopisma DROGI MIŁOSIERDZIA znajdują się ciekawe wywiady z misjonarzami. Wewnątrz grudniowego numeru znajduje się kalendarz Księży Werbistów na przyszły rok oraz możliwość wsparcia naszego Hospicujm Domowego Św Eliasza.
  10. Szczęść Boże w nowym tygodniu.   

Parafia Rzymskokatolicka pw. Opatrzności Bożej w Michałowie


Używasz bardzo starej przeglądarki internetowej.
Aby prawidłowo wyświetlić tą strone skorzystaj z jednej z wielu darmowych wspóczesnych przeglądarek.