Z życia parafiiAktualności

Ogłoszenia Duszpasterskie

| dodał:

Ogłoszenia 30.05- 05.06.2021 r.

  1. Od wtorku zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17.45. Wyjątkowo w OKTAWIE BOŻEGO CIAŁA nabożeństwo będzie odprawiane po Mszy Świętej wieczornej i będzie połączone z NIESZPORAMI EUCHARYSTYCZNYM
  2. Dziś ostatnia w niedzielę pierwsza komunia święta. Od jutra dzieci i rodziców zapraszamy na biały tydzień. A w Boże Ciało do procesji eucharystycznej.
  3. Jutro będziemy obchodzili ŚWIĘTO NAWIEDZENIA NMP. We wtorek, 1 VI będziemy obchodzili ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA BAZYLIKI ARCHIKATEDRALNEJ W BIAŁYMSTOKU.
  4. Na BOŻE CIAŁO Msze Święte w naszym kościele będą sprawowane o godz. 8.00, 9.30, 11.00 i. Procesja eucharystyczna po mszy o godz. 11.00 Procesja tradycyjnie przez Michałowo. Prosimy o przygotowanie ołtarzy. Zapraszamy dzieci do białej procesji, a dorosłych do pomocy w przygotowaniu ołtarzy procesyjnych.
  5. W sobotę 05.06 nie ma mszy św wieczornej w Michałowie lecz jest msza święta w Hieronimowie o godz. 18.00. Jest to uroczysta msza święta z okazji 30 rocznicy pobytu Ojca Świętego Jana Pawła II w Białymstoku. Przed mszą świętą wystąpi chór naszej parafii.
  6. W niedzielę 06.06 między mszami chór naszej parafii będzie wykonywał śpiewy związane z wizytą Ojca Świętego w 1991 roku w Białymstoku.
  7. Na koniec składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy fundują kwiaty do naszej świątyni Bóg zapłać za taca na zakup opału do ogrzewania kościoła. Bóg zapłać za ofiary na parafiię indywidualne i od miejscowości.
  8. Szczęść Boże w nowym tygodniu.   

Parafia Rzymskokatolicka pw. Opatrzności Bożej w Michałowie


Używasz bardzo starej przeglądarki internetowej.
Aby prawidłowo wyświetlić tą strone skorzystaj z jednej z wielu darmowych wspóczesnych przeglądarek.