Z życia parafiiAktualności

Ogłoszenia Duszpasterskie

| dodał:

32 niedziela zwykła

Ogłoszenia Duszpasterskie 07.10 -32 Niedziela Zwykła

  1. Dziś w katedrze białostockiej rozpoczyna się NOWENNA OPIEKI MATKI BOŻEJ MIŁOSIERDZIA. Msze Święte będą sprawowane o godz. 18.00. Nasza wspólnota parafialna jest zaproszona na nowennę w poniedzialek 15.11
  2. Bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie prac porządkowych i remontowych na cmentarzu parafialnym. Bóg zapłać wszystkim którzy zbierali do puszek ofiary i wszystkim którzy to wsparli swoim datkiem.
  3. W czwartek Dzień Niepodległości msze święte o godz. 9.30 i 18.00. To również dzień imienin ks Marcina. Polecamy go waszym modlitwom.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili DZIEŃ SOLIDARNOŚCI Z KOŚCIOŁEM PRZEŚLADOWANYM. Po każdej Mszy Świętej odbędzie się zbiórka ofiar do puszek jako pomoc chrześcijanom prześladowanym w Libanie.
  5. Dziś jubileusz 50 lecia święceń kapłańskich ks Mitrata Jana Jaroszuka proboszcza parafii prawosławnej.Polecajmy ks Jana w naszych modlitwach.
  6. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w niedzielę 14.11 msza o godz. 18.00 i spotkanie po mszy w salce parafialnej.
  7. Katecheza parafialna dla rodziców i dzieci z kl III 21 listopada o godz. 11.00.
  8. W związku z większą liczbą zachorowań prosimy o maseczki i dezynfekcję rąk.
  9. Szcześć Boże w nowym tygodniu. 

Parafia Rzymskokatolicka pw. Opatrzności Bożej w Michałowie


Używasz bardzo starej przeglądarki internetowej.
Aby prawidłowo wyświetlić tą strone skorzystaj z jednej z wielu darmowych wspóczesnych przeglądarek.