Z życia parafiiAktualności

Ogłoszenia 17 ndz zwykła

| dodał:

W tym tygodniu

26-07-2015

zapowiedzi

Katarzyna Matus panna zam ul Strzeleca par. tut i Dawid Mackiewicz kawaler zam ul Świętojańska parafii tutejszej . Zapowiedz II

  1. Dziś po Mszy Świętej odbędzie się błogosławieństwo pojazdów mechanicznych i modlitwa za kierowców za przyczyną Św. Krzysztofa. Można złożyć też ofiarę dla misjonarzy polskich. Składamy również serdeczne życzenia imieninowe wszystkim Krzysztofom i Joachimom i Annom,
  2. W Pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi po mszy świętej porannej.
  3. W następną niedzielę ofiary na tacę na Kul i CFPK w białymstoku.
  4. W najbliższą sobotę, 1 sierpnia w Sanktuarium w Świętej Wodzie odbędzie się V Podlaska Biesiada Trzeźwości. Początek o godz. 11.00 Drogą Krzyżową w plenerze.
  5. W sierpniu rozpoczęcie MIESIĄCA TRZEŹWOŚCI. Prosimy wszystkich o modlitwę i dar abstynencji od alkoholu w intencji trzeźwości naszego narodu.
  6. Zpraszamy na pielgrzymki info na plakatach.
  7. Stowarzyszenie Praktyków Kultury zaprasza młodzież od 12 roku życia na warsztaty zbierania opowieści i chodzenia na szczudłach. Warsztaty od jutra 22- 28 lipca . Szczegóły na plakacie. Bardzo serdecznie zapraszamy.
  8. Jest nowy Gość Niedzielny – między innymi o życiu w bliskości Ojca Pio i czy rozwiedziony może przyjmować komunię świętą.
  9. Wszystkim życzymy dobrego tygodnia i owocnego wypoczynku wakacyjnego. Szczęść Boże.   

Parafia Rzymskokatolicka pw. Opatrzności Bożej w Michałowie


Używasz bardzo starej przeglądarki internetowej.
Aby prawidłowo wyświetlić tą strone skorzystaj z jednej z wielu darmowych wspóczesnych przeglądarek.