Z życia parafiiAktualności

Ogłoszenia Duszpasterskie

| dodał:

Nowy ROK 2022

Ogłoszenia Parafialne 01.01 – 08.01 2022 r.

1.Jutro druga Niedziela po Narodzeniu Pańskim. Msze święte jak w niedzielę. Od jutra zaczynamy też kolędowe spotkania w Kościele. Plan na kartkach wyłożonych na stoliku oraz na stronie parafii. Na kolędę przynosimy ze sobą wodę do poświęcenia. Bóg zapłać za wszystkie ofiary na parafię, które już zostały wpłacone na konto bankowe z okazji kolędy.

2.W Uroczystość OBJAWIENIA PAŃSKIEGO, we czwartek 6 I Msze Święte będą sprawowane wg porządku niedzielnego . Podczas każdej Eucharystii będą poświęcone kreda i kadzidło.

3.W tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca.

4.Za tydzień spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Msza godz. 18.00 po mszy spotkanie w salce.

5.Za tydzień, w ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO zakończymy OKRES BOŻEGO NARODZENIA, ale tradycyjnie do 2 II śpiewamy jeszcze kolędy i pozostawiamy dekoracje żłóbka. Zachęcamy, aby po Mszy Świętej podejść do żłóbka z dziećmi, pomodlić się przez chwilę i oddać chwałę Narodzonemu Zbawicielowi.

6.Na Nowy Rok podajemy dane statystyczne z roku ubiegłego. W związku z tym, że nie było tradycyjnej kolędy trudno ustalić ilu dokładnie wiernych liczy nasza parafia, ponieważ kartoteki rodzinne nie były aktualizowane, ale prawdopodobnie liczba parafian to około 1900. W minionym roku ochrzciliśmy 20 osób, zmarło 53 osób, na ślubnym kobiercu stanęło 2 par, 33 osób przystąpiło do I Komunii Świętej. Udzieliliśmy okolo 40 tys. Komunii Świętych, Jeżeli chodzi o sprawy materialne jutro będzie dokładniejsze sprawozdanie.

7. Schola parafialna zaprasza na koncert kolędowy 9.01 przed mszą świętą wieczorną o godz. 17.40.

7.Życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa w Nowym Roku. Szczęść Boże!

Parafia Rzymskokatolicka pw. Opatrzności Bożej w Michałowie


Używasz bardzo starej przeglądarki internetowej.
Aby prawidłowo wyświetlić tą strone skorzystaj z jednej z wielu darmowych wspóczesnych przeglądarek.