Z życia parafiiAktualności

List do parafian

| dodał:

List do Parafian

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus

Drodzy parafianie i mieszkańcy parafii Opatrzności Bożej. Zbliżają się ważne i wyjątkowe dla naszej parafii wydarzenia. Misje parafialne , pierwsza rocznica śmierci ks. proboszcza Andrzeja Walendziuka i 100 lecie parafii. W Kościele zaś jesteśmy w przededniu ogłoszenia przez papieża roku świętego ROKU MIŁOSIERDZIA. Trwają też przeróżne remonty w kościele i na plebanii. Pozwoliłem więc sobie, zwrócić się do każdego z Was osobiście. Wraz z ks Pawłem już zmieniającym parafię i ks Rafałem rozpoczynającym posługę w naszej parafii zapraszamy do uczestniczenia w tych wydarzeniach.

Zapraszamy każdego z Was najpierw do udziału w Misjach Świętych . Odbędą się one w dniach 4-10 października. Szczegółowy plan podamy w późniejszym terminie. Misje Święte to też czas podejmowania dobrych dzieł. Takim dobrem może być odnowienie krzyży przydrożnych i kapliczek przydomowych. Warto też pomyśleć o dobrym postanowieniu poprawy. Może nim być duchowe poświęcenie rodziny i siebie Miłosierdziu Bożemu. Może być nim wykonanie czy postawienie takiej kapliczki czy też samego wizerunku Jezusa Miłosiernego w domu czy przed domem - na posesji. Warto wejść w tę tajemnicę osobistą decyzją spotkania z Miłosierdziem Boga. Może nie byliśmy dawno u spowiedzi, może powinniśmy się z kimś pogodzić , może moja rodzina potrzebuje pojednania i przebaczenia?

Zapraszamy do korzystania ze

- Strony parafialnej www.michalowo.archibial.pl znajdują się tam potrzebne i bieżące informacje z życia parafii.

Z prośbą o modlitwę w intencji Misji Świętych i o odnowę życia religijnego w parafii

Wasi Duszpasterze

ks. Krzysztof

ks. Paweł

Ks Rafał

Ps1. Bardzo przepraszamy jeśli któryś adres czy też nazwisko zostało przekręcone czy niepełne. Jeśli są też braki w adresach to proszę poprawić. Jest to pierwszy list i bardzo proszę o konstruktywne poprawki i uwagi.

Ps 2.- wszelkie uwagi i pomysły można kierować drogą mailową przez stronę parafialną

Parafia Rzymskokatolicka pw. Opatrzności Bożej w Michałowie


Używasz bardzo starej przeglądarki internetowej.
Aby prawidłowo wyświetlić tą strone skorzystaj z jednej z wielu darmowych wspóczesnych przeglądarek.