Z życia parafiiAktualności

Ogłoszenia Parafialne

| dodał:

XX III niedziela zwykła

06-09     12.09  2015

 1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o g. 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja eucharystyczna. Taca na kurię arcybiskupią.
 2. W tygodniu wspominamy:
 3. 8 września – Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Poświęcenie ziarna siewnego.
 4. 13 września – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, Biskupa i Doktora Kościoła.
 5. W sobotę na godz 9.00 ks. Rafał zaprasza na zbiórkę ministrantów oraz kandydatów na ministrantów ( chłopców od kl. I SP ), którzy chcieliby służyć Bogu przy ołtarzu.
 6. Mamy prośbę o intencje KŻR na ten miesiąc „ O liczny udział wiernych w Misjach Świętych i o dotknięcie Bożą Miłością i Miłosierdziem.”
 7. W związku z przygotowaniami do Misji Świętych zapraszamy na film. W przyszłą niedzielę będziemy mogli zobaczyć w kościele film pod tytułem „Jezus” wg ewangelii św. Łukasza. Film wiernie opowiada historię ewangeliczną. Film rozpoczniemy o godz. 16.00 w kościele.
 8. Również w związku z przygotowaniem do Misji Świętych chcemy rozpocząć nowennę przed Misjami do Miłosierdzia Bożego. Nowenna będzie w nietypowy sposób. W dziewięciu wsiach naszej parafii będziemy zbierali się i wspólnie modlili w intencji misji i w miarę możliwości organizowali procesję przez wieś. W sobotę w Żedni będzie msza wieczorem i modlitwa przy krzyżu. W Niedzielę koronka i modlitwa w Mościskach i Topolanach o godz 15.00. Zbieramy się przy Krzyżu.
 9. Dokładniejsze informacje o misjach i plan będzie dostępny w następną niedzielę.
 10. Dziękujemy za ofiary na kościół. 3 x 100 zł oraz 200 zł anonimowo. Dziękujemy za wpłaty na konto. Wykonano jeden chodnik na cmentarzu z ofiar wiernych.
 11. Jest nowy Gość Niedzielny a w nim o katechezach Jana Pawła II tzw. środowych , o seksualności człowieka , o modzie na ubrania religijne. I w starym Gościu Niedzielnym książka audiobook „ O Naśladowaniu Chrystusa” Warto to mieć
 12. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia . Szczęść Boże. 

Parafia Rzymskokatolicka pw. Opatrzności Bożej w Michałowie


Używasz bardzo starej przeglądarki internetowej.
Aby prawidłowo wyświetlić tą strone skorzystaj z jednej z wielu darmowych wspóczesnych przeglądarek.