Z życia parafiiAktualności

Ogłoszenia Parafialne

| dodał:

W tym tyg

Ogłoszenia XXVI Niedziela Zwykła 27 września 2015

1. W tym tygodniu

we wtorek Św. Archaniołów Michała, Rafała, Gabriela

we środę św. Hieronima prezbitera

we czwartek 1 październik św. Teresa od Dzieciątka Jezus doktora kościoła

w piątek św. aniołów Stróżów I piątek miesiąca

I sobota miesiąca

2. W tym tyg I czwartek, I piątek, I sobota miesiąca – nabożeństwa odpowiednie do tych dni. W I piątek spowiedź od 17.30.

3. Od środy 1 października, rozpoczyna się nabożeństwo różańcowe. Zapraszamy szczególnie dzieci. Będą im rozdawane specjalne naklejki. W kościele w dni powszednie przed mszą świętą wieczorną o godz 17.30. W niedzielę po Sumie o godz. 11.00 . Zachęcamy do modlitwy różańcowej w domach rodzinnych i przy kapliczkach i miejscach wspólnej modlitwy na osiedlach czy wioskach. Zmiana godzin odprawiania wieczornych mszy świętych po misjach.

4. We wtorek imieniny obchodzi ks. Rafał Zakrzewski nasz ksiądz wikary. Polecajmy go w naszych modlitwach.

5. W ramach ogólnoświatowej modlitwy koronką do miłosierdzia Bożego na ulicach miast. Tzw. Iskry Miłosierdzia. Proponujemy modlitwę w niedzielę 4 października o godz 15 przy krzyżu znajdującym się na rogu ulic 11 listopada i Hieronimowskiej. Tego dnia też poświęci i wspólnie z nami będzie modlił się ks Bp. Henryk Ciereszko.

6. Dziękujemy na ofiary na rzecz parafii i wszelką pomoc i materialną i organizacyjną.

7. Plan misji parafialnych jest na folderach. Bardzo prosimy o rozpowszechnianie tych informacji. Może ktoś jest chory , może wyjechał proszę zabrać informacje można wrzucić do skrzynki pocztowej. Przypominamy też iż w pierwsze dni Misji Świętych nie ma spowiedzi. Pierwszy dzień spowiedzi to środa.

8. Bóg zapłać za wspólną modlitwę. Wszystkim życzymy dobrego tygodnia i szczególnej opieki św. Archaniołów patronów tego tygodnia. 

Parafia Rzymskokatolicka pw. Opatrzności Bożej w Michałowie


Używasz bardzo starej przeglądarki internetowej.
Aby prawidłowo wyświetlić tą strone skorzystaj z jednej z wielu darmowych wspóczesnych przeglądarek.