Z życia parafiiAktualności

Ogłoszenia 22 Listopada

| dodał:

XXXIV Niedziela Zwykła – 22.11.2015r. Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata


  • 1.W tym tygodniu: 24 Listopada (wtorek) – wspomnienie św. Andrzeja Jung-Lac, Prezbitera i Towarzyszy Męczenników.
  • 2.Wnastępną Niedzielę – 29 Listopada rozpoczyna się Adwent, czas oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Na Mszy o godzinie 8.00 zostaną poświęcone opłatki na stół wigilijny, w które będzie można się zaopatrzyć po każdej Mszy Św. w zakrystii lub w kancelarii parafialnej w godzinach jej otwarcia.
  • 3.Od następnej niedzieli rusza akcja Caritas „ Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”. Nasz Parafialny oddział Caritas przez cały Adwent będzie rozprowadzał świece na stół wigilijny w różnych cenach. Dochód przeznaczony jest na pomoc biednym i potrzebującym.
  • 4.W okresie Adwentu, tak jak w ubiegłym roku zapraszamy dzieci i młodzież w Poniedziałki, Środy i Piątki na godzinę 6.45 na Roraty ze śniadaniem. Po Mszy Świętej w salce parafialnej wspólne śniadanie. Przynosimy Lampiony.
  • 5.Zapraszamy dziś po wieczornej Mszy Św. aby wspólnie uwielbiać Chrystusa Króla Wszechświata.
  • 6.Rekolekcje adwentowe dla nauczycieli, wychowawców i wszystkich pracowników podlaskiej oświaty odbędą się w dniach 28-30 listopada 2015r. o godz. 18.00 w parafii bł. Bolesławy Lament w Białymstoku. Rekolekcje pod hasłem: „ … jeden jest Wasz Nauczyciel, a wy wszyscy braćmi jesteście”, poprowadzi Ks. Karol Kondracikowski. W programie przewidziana jest Eucharystia z nauką rekolekcyjną oraz konferencja duchowa.
  • 7.W dniu dzisiejszym czczona jest św. Cecylia – patronka chórów Kościelnych. Z tej okazji składamy najlepsze życzenia panu Organiście, naszemu chórowi parafialnemu oraz scholii młodzieżowej. Niech Bóg umacnia was w powołaniu jakim jest oddawanie Chwały Bożej pięknym śpiewem.
  • 8.W następną sobotę 28 listopada msza święta w Sokolu o godz. 15.00 w nowej kaplicy.
  • 9.Dziękujemy za ofiary złożone na rzecz naszej parafii.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Opatrzności Bożej w Michałowie


Używasz bardzo starej przeglądarki internetowej.
Aby prawidłowo wyświetlić tą strone skorzystaj z jednej z wielu darmowych wspóczesnych przeglądarek.