Z życia parafiiAktualności

Ogłoszenia I Niedziela Adwentu

| dodał:

I Niedziela Adwentu – 29.11.2015r.

 • 1.Dziś po Mszy Św. o godzinie 8.00 zostały poświęcone opłatki na stół wigilijny. Opłatki można nabyć na stoliku przy ambonie lub w kancelarii w godzinach jej otwarcia. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 • 2.W tym tygodniu:

- 30 Listopada (poniedziałek ) – świętośw. Andrzeja Apostoła

- 03 grudnia (czwartek) – wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, Prezb.

 • 3.Dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne w I Czwartek miesiąca; Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa w I Piątek miesiąca przed wieczorną Eucharystią; Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP w
 • I Sobotę miesiąca po Mszy o godzinie 8.00
 • 4.W następną Niedzielę - 6 grudnia, wspominamy św. Mikołaja. Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w Eucharystii o godzinie 11.00. Będzie ciekawy gość.
 • 5.Dzisiaj rusza akcja Caritas „ Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”. Nasz Parafialny oddział Caritas przez cały Adwent będzie rozprowadzał świece na stół wigilijny w różnych cenach. Dochód przeznaczony jest na pomoc biednym i potrzebującym.
 • 6.W okresie Adwentu, tak jak w ubiegłym roku zapraszamy dzieci i młodzież w Poniedziałki, Środy i Piątki o godzinę 6.45 na Roraty ze śniadaniem. Po Mszy Świętej w salce parafialnej wspólne śniadanie. Przynosimy Lampiony.
 • 7.W naszej parafii rekolekcje Adwentowe odbędą się w dniach: od 11 do 13 grudnia (piątek – niedziela).
 • 8.W następną niedzielę taca będzie przeznaczona na Białostocką Kurię Metropolitalną.
 • 9.Za tydzień w Poniedziałek o godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza Św. pod przewodnictwem bp. Henryka w intencji śp. Ks. Andrzeja i o świętość kapłanów, natomiast Msza w rocznicę śmierci zostanie odprawiona we wtorek o godz. 17.00 w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Po niej modlitwa dziękczynna za życie i posługę ks. Proboszcza.
 • 10.Za tydzień po Mszy o godz. 11.00 kolejne spotkanie przygotowujące uczniów klas II i III do bierzmowania.
 • 11.Dziękujemy za ofiary złożone na rzecz naszej parafii.
 • 12.Życzymy dobrego i radosnego przeżywania Adwentu, czasu przygotowania na przyjście Jezusa.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Opatrzności Bożej w Michałowie


Używasz bardzo starej przeglądarki internetowej.
Aby prawidłowo wyświetlić tą strone skorzystaj z jednej z wielu darmowych wspóczesnych przeglądarek.