Z życia parafiiAktualności

Ogłoszenia III Niedziela Adwentu 

| dodał:

13 grudnia 2015

  1. W dniu dzisiejszym błogosławieństwo matek oczekujących potomstwa po mszy o godz. 11.00 i spotkanie dzieci przygotowujących się do I komunii świętej.
  2. W dniu dzisiejszym ofiary do puszek zbieramy na Kościół na wschodzie. Pamiętamy też dziś o wszystkich ofiarach Stanu Wojennego. 
  3. Można zgłaszać osoby starsze i chore do odwiedzin, spowiedzi i komunii świętej z okazji świąt Bożego Narodzenia dnia 22 grudnia. Księża rozpoczną od godz. 12.00.
  4. Przed Kościołem dziś dwie gazety Gość Niedzielny i Drogi Miłosierdzia
  5. W najbliższą sobotę msze święte w Sokolu i w Żedni o godz. 15.00.
  6. Przez ten tydzień możemy składać dary żywnościowe na paczki. Panie z caritas parafialnej przygotują paczki dla potrzebujących naszej pomocy. Bóg zapłać za ofiarowywaną pomoc
  7. Dziękujemy za ofiary na potrzeby naszego kościoła. Zakupiliśmy nowe lekcjonarze mszalne. Jeśli ktoś chciałby się „dorzucić” do zakupu jest taka możliwość. Cena całego kompletu to 350 zł.
  8. Bardzo serdecznie zapraszamy na Bal Parafialny. Wszystkie informacje na plakacie i u ks Rafała. Bal odbędzie się w Gospodzie dnia 16.01.2015r. Zaczynamy Mszą Świętą o godz. 17.00
  9. Bardzo dziękujemy za czas rekolekcji adwentowych. Za obecność wszystkim którzy poświęcili na to swój czas. I szczególnie naszemu rekolekcjoniści z dalekiego kraju. Ojcu Dariuszowi Harasimowiczowi. OFM con. Bóg zapłać za Słowo Boże.
  10. Szczęść Boże wszystkim w tym tygodniu.   

Parafia Rzymskokatolicka pw. Opatrzności Bożej w Michałowie


Używasz bardzo starej przeglądarki internetowej.
Aby prawidłowo wyświetlić tą strone skorzystaj z jednej z wielu darmowych wspóczesnych przeglądarek.