Z życia parafiiAktualności

Ogłoszenia 5 Niedziela Wielkanocna 24.05. 2016

| dodał:

W tym Tygodniu

Ogłoszenia 5 Niedziela Wielkanocna 24.05. 2016

Zapowiedzi

Grzegorczuk Dawid, kawaler, zam Nowa Wola, parafii tutejszej i Mielko Justyna , panna, zam Akacjowa, par tutejszej .. Zapowiedz I

 1. W tym tygodniu

  - Poniedziałek 25.04 – św. Marka Ewangelisty

  - Wtorek 26.04 – Św. Jerzego patrona naszej Archidiecezji i Wyższego Seminarium Duchownego.

  - Piątek 29.04 – Św Katarzyny Sieneńskiej , jest to też 37 rocznica święceń Biskupich naszego Arcybiskupa Edwarda Ozorowskiego. Polecajmy dostojnego jubilata w modlitwach.

 2. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na Seminarium Duchowne w Białymstoku.
 3. Po mszy świętej zbierane ofiary do Puszek są przeznaczone na pomoc Ukrainie. Jest to prośba ojca Świętego Franciszka.
 4. Tradycyjnie Piesza Pielgrzymka Mężczyzn do Krypna odbędzie się w tym roku w sobotę 7 maja. Organizujemy zapisy i wspólny wyjazd i powrót . Serdecznie zapraszamy mężczyzn do wspólnego pielgrzymowania. Zapisy w zakrystii i kancelarii. Wyjazd sobota 6.40 . Powrót z Krypna po mszy świętej około 20 – 21 . Cena 25 zł.
 5. 1 maja rozpoczynamy nabożeństwa Majowe. Będą się odbywały po mszy świętej wieczornej w tygodniu . W soboty po mszy porannej o godz. 8.00 i w niedzielę po mszy o godz. 11.00 . Zapraszamy też do organizowania wspólnych modlitw w domach , przy kapliczkach i przy krzyżach misyjnych. Zapraszamy też dzieci do udziału w majowym . Będą bardzo ładne naklejki i super nagrody.
 6. W kościele prawosławnym rozpoczyna się Wielki Tydzień , łączymy się w modlitwach przy Jezusie Chrystusie - Bogu Kochającym człowieka.
 7. Szczęść Boże wszystkim rolnikom i ogrodnikom. Rozpoczęły się prace na polach życzymy dobrej pogody i dużo siły.   

Parafia Rzymskokatolicka pw. Opatrzności Bożej w Michałowie


Używasz bardzo starej przeglądarki internetowej.
Aby prawidłowo wyświetlić tą strone skorzystaj z jednej z wielu darmowych wspóczesnych przeglądarek.