Z życia parafiiAktualności

Ogłoszenia 6 Niedziela Wielkanocna

| dodał:

01.05.2016r.


Zapowiedzi:

Grzegorczuk Dawid, kawaler, zam. Nowa Wola, parafii tutejszej i Mielko Justyna , panna, zam. Akacjowa, par tutejszej - Zapowiedz II

1. W tym tygodniu:

- we wtorek 03.05 Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze święte w porządku niedzielny.

2. W nastepną Niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

3. Dziś Kościół Prawosławny świętuje Wielkanoc – Proszę przyjąć życzenia Błogosławionej Paschy Jezusa Chrystusa

4. W tym tygodni pierwszy czwartek, piątek i sobota. Nabożeństwa wg stałego porządku.

5. Zapraszamy do udziału w Nabożeństwach Majowych. Codziennie po mszy świętej. Proponujemy rozważania w czasie Nabożeństw Majowych o kobietach Starego Testamentu. Temat „ Kiedy mężczyźni zawodzą , Bóg posyła Kobietę”.

6. Zapraszamy do udziału w pielgrzymkach: Lwów, Pielgrzymka do Częstochowy w dniach 14-15 maja. Informacje na plakatach w gablocie. Tradycyjnie Piesza Pielgrzymka Mężczyzn do Krypna odbędzie się w tym roku w sobotę 7 maja. Organizujemy zapisy i wspólny wyjazd i powrót . Serdecznie zapraszamy mężczyzn do wspólnego pielgrzymowania. Zapisy w zakrystii i kancelarii. Wyjazd sobota 6.40 . Powrót z Krypna po mszy świętej około 21. Cena 25 zł.

7. Kapelan Straży pożarnej zaprasza na spotkanie strażaków w związku ze świętem św. Floriana patrona Strażaków do Świętej Wody. Info na plakacie.

8. W następną Niedzielę na Mszę o godzinie 11.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami.

9. W najbliższy czwartek po Mszy wieczornej zapraszamy na spotkanie grupy modlitewnej, które obędzie się jednak w naszym kościele.

10. Zachęcamy do złożenia swojego podpisu pod obywatelskim projektem ustawy o ochronie płodu ludzkiego. Karty znajdują się na stoliku przy wyjściu z Kościoła.

11. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego i Dróg Miłosierdzia.

12. Bóg zapłać za złożone ofiary w tym tygodniu

Parafia Rzymskokatolicka pw. Opatrzności Bożej w Michałowie


Używasz bardzo starej przeglądarki internetowej.
Aby prawidłowo wyświetlić tą strone skorzystaj z jednej z wielu darmowych wspóczesnych przeglądarek.