Z życia parafiiAktualności

Ogłoszenia Duszpasterskie 

| dodał:

​06.05- 12.05..2018r.

Ogłoszenia Duszpasterskie 06.04 – 12.04.2018r.

Zapowiedzi

 1. W tym tygodniu.
  - Uroczystości św. Stanisława Bp i Męczennika 08.05. Dzień imienin ks Abp Stanisława Szymeckiego. Polecajmy go w modlitwach.
  - od piątku 11.05 nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Za udział w nowennie można otrzymać odpust zupełny.
  - zapraszamy na nabożeństwa majowe. We wtorki i czwartki modlimy się przy kapliczce na podwórku. Po majowym losowanie dla dzieci.
 2. Dziś można złożyć ofiary do puszki na akcję Caritas „Kilometry Dobra”. Akcja ma wspomóc Dom „METANOIA” . Jest to ośrodek w którym wracają do zdrowia osoby mlode ale uzależnione i zagubione. Bóg zapłać za ofiary.
 3. Za tydzien Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na godz. 9.30 zapraszamy dzieci i rodziców przygotowujących się do Przyjęcia I komunii świętej.
 4. Tego dnia młodzież naszej parafi będzie prowadziła Ewangelizację dzieci i młodzieży, oraz zbierała ofiary na wspomożenie rekolekcji wakacyjnych
 5. 11.05 - dnia miesiąca czyli w piątek po mszy świętej Procesja różańcowa . Modlimy się dziękując za odzyskanie niepodległości - z modlitwą za Ojczyznę.
 6. Bóg zapłać za ofiary na parafię i na remotn Świątyni. Było kilka po 300 zł. Parafia planuje zakup nagłośnienia przenośnego z którego korzystamy w czasie drogi krzyżowej i procesji Bożego Ciała. Dotychczas były to urządzenia pożyczane. Już nie mamy możliwości pożyczać, więc kupujemy. Cena jednego zestawu 2500 zł. Na jeden prawie mamy. Może ktoś chce zasponsorować drugi ???
 7. Szczęść Boże w nowym tygodniu.   

Parafia Rzymskokatolicka pw. Opatrzności Bożej w Michałowie


Używasz bardzo starej przeglądarki internetowej.
Aby prawidłowo wyświetlić tą strone skorzystaj z jednej z wielu darmowych wspóczesnych przeglądarek.