Z życia parafiiAktualności

Ogłoszenia Duszpasterskie- Uroczystość Trójcy Świętej.

| dodał:

 27.05 – 02.06.2018r

Ogłoszenia Duszpasterskie 27.05 – 02.06.2018r. - Uroczystość Trójcy Świętej.

  1. Dziś o godz. 11.00 uroczystość I komunii świętej.
  2. W poniedziałek na godz 19.00 zapraszamy do spowiedzi młodzież i rodziców przygotowujących się do Bierzmowania. Bierzmowanie we środę o godz. 18.00. Sakramentu udzieli ks Abp Tadeusz Wojda.
  3. We czwartek Uroczystość Ciała i Krwi /Boże Ciało/ Msze święte o godz. 8.00, 9.30 i 11.00. Mszy wieczornej nie ma. Procesja po mszy o godz. 11.00 . Trasa tradycyjnie jak zwykle. Prosimy o prygotowanie ołtarzy, dekoracje domów. Bardzo zachęcamy do dekoracji przede wszystkim w oknach na trasie procesji.
  4. Chcielibyśmy zaproponować utworzenie tz. Dywanu Kwiatowego. Czas Bożego Ciała to chwila szczególna. Nasz Król Jezus Chrystus wychodzi na nasze ulice. Chcemy aby szedł choć chwilę drogą kwiatów. Wiecej info o przygotowaniu dywanu na facebooku parafii.
  5. W oktawie Bożego Ciała, od piątku 1 czerwca do 7 czerwca / Z wyjątkiem soboty i niedzieli 2 i 3 czerwca / po wieczornej Mszy św. nabożeństwo czerwcowe i nieszpory eucharystyczne. Dnia 7 czerwca zakończenie oktawy. Msza św. z błogosławieństwem dzieci o godz.18:00. Po Mszy św., wieczornej w tym dniu – błogosławieństwo kwiatów i ziół. Oraz niespodzianka dla dzieci.
  6. W tym tygodniu pierwszy piątek, sobota i niedziela. Nabożeństwa wg ustalonego porządku. Procesja Eucharystyczna w I niedzielę będzie wyjątkowo po godz. 9.30. Tego dnia też rocznica I komunii świętej o godz. 9.30. Dzieci i rodziców zapraszamy do spowiedzi przed mszą świętą od godz. 9.00.
  7. Tego dnia 03.06 o godz. 11.00 msza święta w III Urodziny Hospicjum Proroka Eljasza a po mszy świętej koncert chóru naszej parafii.
  8. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa będą sprawowane w dni powszednie po Mszy Świętej. Intencja dla Kół Żywego Różańca na czerwiec: Za wspólnoty, ruchy i stowarzyszenia katolickie w naszej archidiecezji, aby były dobrym narzędziem NOWEJ EWANGELIZACJI. Spotkanie KŻR 09.06 o godz. 12.
  9. W następną niedzielę zbiórka do puszek na KUL I CPK.
  10. Bardzo dziękujemy rodzicom dzieci I komunijnych i rodzicom młodzieży bierzmowanej za sprzątanie i dekorowanie Kościoła. Oraz za dar ołtarza obrusy na trzy ołtarze i pieniądze. Bóg Zapłać.   

Parafia Rzymskokatolicka pw. Opatrzności Bożej w Michałowie


Używasz bardzo starej przeglądarki internetowej.
Aby prawidłowo wyświetlić tą strone skorzystaj z jednej z wielu darmowych wspóczesnych przeglądarek.