Plan Wizyty duszpasterskiej - kolędy
Plan Wizyty Duszpasterskiej – Kolędy- w Parafii Opatrzności Bożej w Michałowie 2018- 2019r.
Ks Krzysztof |
Ks Radosław | Ks. Rafał | |
27.XII czwartek | Kuchmy, Kuce, Kowalowy Gród od godz. 9.00
ul. Strzelecka od godz. 16.00 |
Lewsze , Oziabły od godz. 9.00
Ul. Świętojańska 1, 3, 4 od godz.16.00 |
Mościska, Kamienny Bród, Krynice
Ul. Świętojańska 2, 5. 7 od godz. 16.00 |
28.XII piątek | Juszkowy Gród, Julianka, Barszewo od godz.
9.00
Ul. Fabryczna /domy prywatne/ od Białostockiej / od godz.16.00 |
Żednia od godz. 9.00
ul. Sienkiewicza 1,2 od godz. 16.00 |
Lesanka od godz. 9.00
ul. Sienkiewicza 3,4 od godz 16.00 |
29.XII sobota | Kobylanka od godz. 9.00 |
Kol Pieńki i Kol. Michałowo od godz. 9.00 |
Kazimierowo od godz. 9.00 |
31 XII pon / do 14/ | Nowa Wola, Planty od godz. 9.00 | Topolany , Tylwica Majątek Tylwica Blok od godz. 9.00 | Topolany , Hoźna i Potoka od godz. 9.00 |
2 I
środa |
Msza o 18
Ul. Słoneczna od 18.45 |
Msza o 18.00 | ul. Młynowa, Nowy Świat od 16.00 / od Nowy Świat/ |
3 I
czwartek |
ul. Sienkiewicza /domy prywatne/ od 16/ |
Ul. Projektowana , Rolna /od Rolnej/ od 16.00 | Ul. Projektowana, Rolna /od Młynowej/ od 16.00 |
4 I
piątek |
Msza o godz. 18.00 /Pierwszy piątek/ ul Ul. Górna od 18.45 |
ul. Białostocka /parzyste/ od 16 lub 15 |
ul. Białostocka /nieparzyste/ od 16 lub 15 |
5 I
sobota |
Sokole od 12.00 |
Sokole od 13 |
Sokole od 12.00 |
7 I
poniedziałek |
Hieronimowo od 9.00 | Hieronimowo od 9.00 | Hieronimowo od 9.00 |
8 I
wtorek |
**** |
ul. Piaskowa, Ogrodowa, Wyręby od 16.00 | ul. 3 – Maja od 16.00 |
9 I
środa |
Msza o 18.00 |
Ul . Gródecka / od Białostockiej / od 16.00 | Ul. Gródecka /od Gródka/ od 16.00 |
10 I
czwartek |
ul. Leśna, Kościelna i JP II od cmentarza od 16.00 | ul. Hieronimowska od 1 nr
od 16.00 |
Ul. Hieronimowska i Kamiennobrodzka od ostanich numerów od 16.00 |
11. I
piątek |
Ul. Zwirki i Wigury od pierwszych numerów od godz. 16.00 |
ul. Zwirki i Wigury i Jaworowa od Jaworowej od godz. 16.00 |
ul. Polna od 16.00 |
12 I
sobota |
Ul. Fabryczna 6,7,8 od godz.9.00 |
ul. Fabryczna 6,7,8 od godz. 9.00 |
|
14. I pon |
ul. Szkolna od godz. 16.00 |
ul. Klonowa 2,4 domy prywatne od godz. 16.00 |
|
15. I wtorek |
**** |
ul. Gródecka p. Bancerewicz, Topolowa, Akacjowa, Wierzbowa , Sosnowa od 16.00 | |
16.I Środa |
Msza o godz. 18.00
ul. Podgórna od 18.45 |
Blok Hieronimowska 9c od godz. 18.00 | |
17. I czwartek |
Pl 11 listopada /nr od 1/ od 16.00 |
Pl. 11 – Listopada /nr od końca/ od godz. 16.00 | |
18. I piątek |
Domy Nadleśnictwa i Kazimierowo 176 od 16.00 |