Plan Wizyty Duszpasterskiej
Plan Wizyty Duszpasterskiej – Kolędy- w Parafii Opatrzności Bożej w Michałowie 2019- 2020r.
Ks Krzysztof |
Ks Radosław | Ks Rafal | |
27 grudnia
piątek /msza o godz. 18.00/ |
Żednia od godz. 9.00
Msza św. o godz 18.00 |
Juszkowy Gród, Julianka, Barszczewo od godz.9.00
ul. Pl. 11- Listopada od nr 1 o godz 16.00 |
Nowa Wola, Planty od godz.9.00
ul. Pl 11- Listopada od końca o godz 16.00 |
28 grudnia
sobota |
Kazimierowo od godz. 9.00 | Kobylanka od godz. 9.00 | ------------------ |
30 grudnia
poniedziałek |
Mościska , Kamienny Bród, Krynice od godz 9.00 | Lesanka od godz.9.00
Ul. Szkolna od godz. 16.00 |
--------------- |
31 grudnia
wtorek do godz 14 |
Topolany, Tylwica Majątek, Tylwica Blok od godz. 9.00 | Topolany, Hoźna, Potoka od godz. 9.00 | ------------------ |
2 stycznia
czwartek |
ul. Gródecka od p. Bancerewicz , Topolowa, Akacjowa, Wierzbowa, Sosnowa od godz. 16.00 |
Kuchmy Kuce od godz. 9.00
ul. Strzelecka od godz. 16.00 |
Lewsze, Oziabły od godz. 9.00
ul. Podgórna od godz. 16.00 ul. Górna około 18.00 |
3 styczeń
piątek msza o godz 18 |
Msza święta. 18.00 |
Ul. Leśna, Kościelna, Jana Pawła II od godz 16 . od cmentarza. | Kol Pieńki i kol Michałowo od godz. 9.00
blok ul. Hieronimowska 9c od godz. 16.00 |
4 stycznia
sobota |
Sokole przed torami od 9.00 | ul. Fabryczna 6,7 od godz. 13 | ul. Fabryczna 8 od godz. 13.00 |
7 stycznia
wtorek |
Hieronimowo od 9.00 | Hieronimowo od 9.00 | Hieronimowo od 9.00 |
8 stycznia
sroda msza o godz. 18.00 |
Msza Święta 18.00 | ul. Młynowa, Nowy Świat od 16.00 | Domy Nadleśnictwa, Kazimierowo 176 od godz. 16.00 |
9 stycznia czwartek |
ul. Fabryczna /domy prywatne/ od 16.00 |
ul. Klonowa 2,4 Domy prywatne. Od godz.16.00 | |
10 stycznia
piątek |
Ul. Białostocka nr nieparzyste od godz. 16.00 |
ul. Białostocka nr parzyste od godz. 16.00 | |
11 stycznia
sobota |
Sokole za torami od 9.00 |
Sokole za torami od 9.00 | |
13 stycznia
poniedziałek |
ul. 3 Maja od godz. 16.00 | ul. Żwirki i Wigury od nr 1 od godz. 16.00 | ul. Żwirki i Wigury od Jaworowej od godz.16.00 |
14 stycznia
wtorek |
ul. Hieronimowska od końca od godz 16.00 |
ul. Polna od godz. 16.00 | ul. Hieronimowska od 1 nr od godz.16.00 |
15 stycznia
środa msza o godz.18.00 |
ul. Projektowana od Młynowej od godz. 16.00 | Msza św.
Ul. Słoneczna od 18.45 |
ul. Projektowana od Rolnej od godz. 16.00 |
16 stycznia
czwartek |
ul. Piaskowa, Ogrodowa, Wyręby od godz. 16.00 | ul. Gródecka od Gródka od godz. 16.00 | ul. Gródecka od Białostockiej od godz. 16.00 |
17 stycznia
piątek |
ul. Sienkiewicza nr 1, 2 od godz. 16.00 |
ul. Sienkiewicza 3,4 od godz. 16.00 | ul. Sienkiewicza nr prywatne od godz. 16.00 |
18 stycznia sobota | Możliwośc umówienia kolędy./kogo nie było , kto nie mógł/ | ul. Świętojańska 2,5,7 od godz 15.00 | ul. świętojańska 1,3,4 od godz. 15.00 |